Затока, Курортное,Колево,Грибовка, Одесса, Сергеевка... (093) 945-77-33;(098) 265-75-09;(050) 606-15-50
Категории:

«Престиж-Авто» — автосалон в Хмельницком

📅
08 января 2017
👁 1619 🏙
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
🌍 Сайт:
http://www.prestige-auto.com.ua/
🏠 Адрес:
м. Хмельницький, вул. Прибузька, 48/2
Телефоны:
+38-0382-70-22-00
Поделитесь в соц. сетях:

Товариство з обмеженою відповідальністю „Престиж-Авто” працює в автобізнесі  більше десяти років та впевнено займає одне з провідних  місць на ринку автопослуг.

Компанія „Престиж-Авто” є офіційним дилером  марки Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG.

 „Престиж-Авто” перший в Хмельницькому концептуальний автоцентр, який відповідає європейським стандартам та вимогам, як щодо будівлі автосалону, так і щодо рівня технічного оснащення.

 „Престиж-Авто” пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Volkswagen. Кожен клиєнт має можливість самостійно обрати  модель та комплектацію за своїм бажанням, можливістю та потребам.

 З 2008 року партнером компанії стала найбільша фінансова група Західної Європи — це компанія Порше Фінанс Груп. Це дало можливість пропонувати клієнтам нові та більш досконалі фінансові продукти: фінансовий та оперативний лізинг, за найнижчою відсотковою ставкою та надійний кредит. Налагоджена співпраця з найбільшими та стабільними банками  міста також полегшує можливість придбання бажаного Volkswagen.

 Автосалон “Престиж-Авто “  це не лише шоу-руми з новенькими автомобілями, це і великий сервіс, обладнаний найновішою комп’ютерною діагностикою та всіма необхідними  сучасними підйомниками, рихтувально-малярний цех та мийка.

 Всі клієнти мають можливість одержати кваліфікований гарантійний та післягарантійний сервіс для своїх автомобілів, компанія гарантує якість послуг, адже персонал компанії пройшов багаторівневу підготовку не лише в Україні, а і за кордоном.

 Фірмовий сервіс VW –  це висококваліфіковані працівники та  можливість отримати повний перелік послуг по обслуговуванню та діагностиці автомобілів Volkswagen Group.

 Найширший склад запасних частин та аксесуарів, дає змогу ремонтувати автомобіль без затримок та додаткових затрат з боку клієнта.

 „Престиж-Авто” – це не лише європейський рівень обслуговування, професіональний інструментарій, кваліфіковані працівники, але перш за все  — це турбота та увага до клієнта.

Укажите размер Панорамы
Скопируйте код ниже и вставьте себе на сайт.
улица Прибугская 48/2, Хмельницкий, Хмельницкая область, Украина, 49.431008, 26.98167699999999

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


один × = 6


Пользовательское соглашение
Согласие с рассылкой
Политика конфиденциальности
2010-2024 © Хостинг виртуальных туров
🡩