Затока, Курортное,Колево,Грибовка, Одесса, Сергеевка... (093) 945-77-33;(098) 265-75-09;(050) 606-15-50
Категории:

«Опус-Авто плюс» — автоцентр в Хмельницком

📅
09 января 2017
👁 1909 🏙
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)
🌍 Сайт:
http://www.ford.km.ua/
🏠 Адрес:
Україна, 29015, м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 3/1
Телефоны:
+38-0382-75-26-52
+38-0382-75-26-42
E-mail:
info@opus.km.ua
Поделитесь в соц. сетях:

Місія

ТОВ «Опус-Авто плюс»  –  сучасна та динамічна організація. Наша Місія – надання клієнтам високоякісних послуг з продажу авто, бездоганного сервісу на СТО, що постійно вдосконалюється, та індивідуального підходу.

Ми прагнемо стати найкращим автосалоном як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, розуміємо Ваші потреби та завдання, пропонуємо ефективні рішення.

Основним принципом побудови нашого бізнесу є фокус на потребах і інтересах клієнтів і відповідність стандартам якості ведення бізнесу. Ми прагнемо виправдати довіру клієнтів.

Ми робимо все для того, щоб наші клієнти почувалися комфортно і впевнено як у автосалоні, так і користуючись послугами СТО. Для цього ми вдосконалюємо бізнес-процеси, впроваджуємо найновіші технологічні рішення, підвищуємо рівень сервісу та якість обслуговування.

Наше підприємство об’єднує команду однодумців. Ми високо цінуємо професійні стандарти, створюємо можливості для самореалізації співробітників  –  і разом досягаємо кращих результатів у галузі, керуючись загальнолюдськими принципами та цінностями.

Цінності

Ми цінуємо нашу репутацію та повністю усвідомлюємо свою відповідальність перед клієнтами. Корпоративні Цінності «Опус-Авто плюс» відображають наші принципи ведення бізнесу.

Репутація

Є одним з наших головних активів. Ми пишаємося своїм іменем і прагнемо виправдати довіру клієнтів. Ми пам’ятаємо історію і шануємо кращі традиції.

Клієнтоорієнтованість

В основі нашої взаємодії з клієнтами лежить філософія партнерства, що будує підвалини для забезпечення найвищої якості обслуговування у галузі. Ми дійсно прагнемо бути «комфортним автосалоном» для наших клієнтів.

Надійність

Ми забезпечуємо стійку, диверсифіковану структуру бізнесу згідно з кращими міжнародними стандартами.

Відповідальність

Ми ведемо наш бізнес з відповідальністю перед клієнтами і співробітниками.

Прозорість

Ми чесно і прозоро будуємо відносини з клієнтами, партнерами і співробітниками. Ми свідомо підвищуємо прозорість нашого бізнесу.

Самовдосконалення

Труднощі нас не лякають ­– ми ставимо перед собою амбітні цілі. Ми формуємо тенденції і задаємо темп на ринку.

Професіоналізм

Ми постійно працюємо над підвищенням професіоналізму наших співробітників та надихаємо членів нашої згуртованої команди на креативний підхід у реалізації поставлених перед нами завдань.

Інноваційність

Ми вивчаємо кращу світову практику, відстежуємо тенденції розвитку технологій автопромисловості та впроваджуємо найновіші технологічні рішення для підвищення зручності та надійності для наших клієнтів.

 

Укажите размер Панорамы
Скопируйте код ниже и вставьте себе на сайт.
улица Зареченская 3/1, Хмельницкий, Хмельницкая область, Украина, 49.431856, 27.008084000000053

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


× 4 = тридцать два


Пользовательское соглашение
Согласие с рассылкой
Политика конфиденциальности
2010-2023 © Хостинг виртуальных туров
🡩