Затока, Курортное,Колево,Грибовка, Одесса, Сергеевка... (093) 945-77-33;(098) 265-75-09;(050) 606-15-50

Аэросъемка над клубом «SV» в Хмельницком

📅
23 января 2017
👁 2519 🏙
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)
🌍 Сайт:
http://www.clubsv.com/
🏠 Адрес:
г. Хмельницкий, ул. Свободы, 1 а
Телефоны:
+38-0382-700-515
Мы в соц. сетях:
Поделитесь в соц. сетях:

МЕТА СВ-Клубу:
Здорові та щасливі люди, діти та дорослі на усій території України та за її межами.

ЗАДУМ:
Відкриття комплексів з дитячими парками активного відпочинку, з фітнес-територією, з підрозділамирізноманітного дозвілля і пропагуванням культури здорового харчування.

ЦІННИЙ КІНЦЕВИЙ ПРОДУКТ:
Комплекс послуг, що створюють емоційне наповнення та гарний настрій, наданих на одній території, з професійним персоналом і в комфортній атмосфері.

Історія створення компанії ТОВ «Браво» у  Хмельницькому

Компанія утворилася 20 червня 1999 року, коли міський голова Михайло Чекман  запропонував Віктору Вікарчуку взяти в оренду частину збиткового приміщення кінотеатру “Сілістра” з метою вирішення питання ремонтних робіт на даному об’єкті. 

У Віктора Євгеновича виникла тоді ідея заснувати перший у місті більярдний клуб та прищепити хмельничанам любов до більярдного спорту. Назву клубу дали дуже швидко clubbilliards “СВ”. Аледивлячись на абревіатуру, гості закладу  вигадували свої версії: «СВ-вагон», «супер-Вітя». 

Історія більярдного клубу почалася з шести столів для гри у російський більярд.
Було проведено реконструкцію бару, який знаходився на території вже колишнього кінотеатру «Сілістра»,аби гості клубу могли поповнити свої сили для наступної партії захоплюючої гри.
Але на той час у хмельничан ще не було розвиненої культури більярдного спорту, тому «СВ» заохочував гостей смачними стравами, напоями та пропонував майстер-класи з навчання гри в більярд. Нам вдалосяприщепити любов та інтерес гостей клубу до цієї гри, і ми почали проводити турніри серед чоловіків. Першим переможцем став Анатолій, який, до речі, був першим і останнім чемпіоном  Радянського Союзу з цього виду спорту. 

Клуб набував популярності, і виникла потреба придбати якісніші столи, тому ми почали співпрацювати з одним з найкращих в світі виробником більярдних столів – фірмою “Buffalo”.

У 2001 році був підписаний договір на оренду всього приміщення кінотеатру «Сілістра» та надано дозвіл на повну його реконструкцію з метою розширення сфери послуг.

Відкрився перший у місті тренажерний зал з професійною лінією фірми Vasil. У
цьому ж році гостинно відкрив свої двері і салон краси. Одночасно проходила підготовка до створенняконцертного залу. 

У травні 2002 року запрацював новий більярдний зал. Для нього придбали 9 столів фірми “Buffalo”.

17 жовтня 2002 року пройшла перша конференція у приміщенні концертного залу для судмедекспертівУкраїни. 

22 листопада 2002 року відбулося офіційне відкриття концертного залу в форматі нічного клубу «СВ». Цебула справжня подія для городян. В ньому проводилися різноманітні концерти, шоу, дискотеки, відзначалися святкові події. 

Наступним кроком було розширення бару на першому поверсі. 

У 2003 році розробили новий макет будівлі клубу «СВ».

У 2006 році було отримано дозвіл на добудову для залу з групових спортивних занять та його відкриття.
В цьому ж році приміщення переобладнали під більярдний зал площею 350 кв. м, у якому розмістилися 14 більярдних столів та бар на 40 гостей. На місті колишнього більярдного залу відкрився конферец-зал на 50 осіб з сучасним обладнанням.

У 2007 році розпочато будівництво «СВ-Клубу» згідно нового проекту.

Продовжується реконструкція бару на першому поверсі зі зміною дизайну, збільшенням посадочних місць до 200 та відкриттям додаткового залу в класичному інтер’єрі. Новий заклад отримує назву «Роза бар». Урочисте відкриття відбулося напередодні святкування нового, 2010 року.

В березні 2010 року прийняв перших відвідувачів басейн «Каліпсо», обладнаний 4 доріжками різної глибини довжиною 25 метрів. Відмінність його від інших –  сучасна система очистки води без хлору шляхом кварцування та іонізації. Басейн «Каліпсо» надає широкий спектр послуг: спортивне та оздоровчеплавання, корекція постави, програми зниження ваги, реабіліатаційні програми, аквааеробіка, комплекс вправ для вагітних «аквамама».

У 2011 році вдосконалена тренажерна зала перебазується на 2 поверх. Тепер її площа становить 350 кв. м. Приміщення обладнане сучасними кардіотренажерами, біговими доріжками, у залі представлена силовалінія з повним комплексом відповідного устаткування.

У серпні 2011 року біля оновленої будівлі спортивно-оздоровчого комплексу «СВ» запрацював літніймайданчик з кафе «Браво» на 100 гостей.

31 грудня 2011 року на другому поверсі «СВ-Клубу» відкрився ресторан «Стейк хаус» з двома залами.Одна зала поєднана з більярдним клубом, у іншій же, розташованій поруч та виконаній в класичномуанглійському стилі, можуть відпочити та смачно попоїсти близько сотні відвідувачів.

Але на цьому вирішили не зупинятися. 1 вересня 2012 року відкрив свої двері для хмельничан та гостей міста перший в Україні спортивно-розважальний заклад «Скай парк» площею 2500 кв.м. На території парку розташувалася батутна зона площею 500 кв.м, є скеледром, дитячий ігровий майданчик, 7 кімнат для святкування дитячих днів народження, працюють ігрові апарати, 7D кінотеатр, тир. А також до послуг відвідувачів піцерія та кафе з власною кондитерською.

Укажите размер Панорамы
Скопируйте код ниже и вставьте себе на сайт.
улица Свободы 1 а, Хмельницький, Хмельницька область, Украина, 49.437551, 27.001849900000025

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


восемь − 3 =


Пользовательское соглашение
Согласие с рассылкой
Политика конфиденциальности
2010-2023 © Хостинг виртуальных туров
🡩